KOBLITZER HOF  

V prosinci 2021 jsme dokončili náročnou rekonstrukci dvou unikátních stodol z 19. století, které jsou dominantou vesnice. Dům je ze severní části chráněn lesíkem a v jižní části pozemku je studánka obklopená keři. Pozemek tak nabízí naprosté soukromí.

Kladli jsme největší důraz na to, aby interiéry mohly nabízet moderní, ale zároveň útulný design. Koblitzer Hof je ideální pro rodiny a skupiny přátel, kteří si přejí zažít luxusní odpočinek. Hostům je k dispozici sauna, vířivka, bazén, herna s kulečníkem a posilovna. Od léta do podzimu je rovněž v provozu soukromé golfové odpaliště přímo před domem.

Rezervovat ubytování

Objekt k pronajmutí poskytuje ubytování pro 12 osob ve 3 ložnicích s možností přidat další 4 lůžka v podkroví.

Ložnice a pokoje:

Přízemí: V domě vás uvítá prostorné zádveří se vstupem do krásné, plně vybavené kuchyně s výhledem do zahrady a na bazén. Na kuchyň navazuje veliká jídelna s krbovými kamny. V přízemí se také nachází 1. ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Jsou zde 2 elegantní koupelny s wc a sprchovým koutem.

První patro: Nabízí TV prostor s rozkládacím gaučem, 2 ložnice. První ložnice: 1 manželská postel s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky pro 2 osoby po domluvě. Druhá ložnice: 1 manželská postel rovněž s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky pro 2 osoby po domluvě, koupelna se sprchovým koutem.

Podkroví: Velkorysý prostor nabízí nejen nádherný výhled do okolí, ale i kulečník, fotbálek, TV, hračky...prostě dokonalá herna pro děti i dospělé. V případě, že děti nebudou chtít toto úžasné místo opustit, mohou zde přespat na 2 rozkládacích gaučích (celkem 4 lůžka).

V každé ložnici najdete bohatě vybavenou knihovnu.

Zahrada: Na zahradě se nachází vyhřívaný bazén 8 x 4 m, ohniště a piknikový stůl. Nad zahradou soukromý lesík. Celý areál je oplocen - možnost volného pobíhání psů.

Vytápění: Tepelné čerpadlo a krbová  kamna, ve wellness a v koupelně podlahové vytápění.

Doprava, parkování: Parkování přímo ve dvoře (oploceném) nebo před domem, celkem pro 6  aut.

Rezervovat ubytování

Další vybavení chalupy

Kompletně zařízená kuchyň, vybavená dvouplotýnkovou sklokeramickou el. deskou, mikrovlnnou troubou s grilem a horko-vzduchem, varnou konvicí, topinkovačem, smoothie mixerem, americkou lednicí s mrazákem, myčkou a pračkou. Na zahradě se nachází altán, ohniště, gril, jedna terasa s orientací na východ, piknikový stůl a vyhřívaný zapuštěný bazének 8 x 4 m.

Je zde rovněž možnost uskladnit kola v uzamykatelném domečku.

Připojení k internetu zdarma (WiFi), celkem tři TV se satelitem.

Zpět na ubytování
Další vybavení chalupy
Zpět nahoru